Jak wnioskować o pożyczkę w Rapida Money? Instrukcja krok po kroku

Wymogi jakie powinien spełniać klient, decydujący się na pożyczkę w Rapida Money nie są nazbyt wygórowane. Jedyna kwestia, która ewentualnie mogłaby sprawiać jakiś kłopot to odnalezienie poręczyciela, innymi słowy osoby, która zapewni firmę pożyczkową, że osoba ubiegająca się o pożyczkę jest godna zaufania. Jeśli znajdziemy poręczyciela, wtedy możemy złożyć wniosek. Zobacz, jak wygląda cały proces wnioskowania o pożyczkę w Rapida.

Pożyczka w Rapida Money

Rapida Money oferuje pożyczki długoterminowe (całkowity czas spłaty zaciągniętego zobowiązania to od 12 aż do 60 miesięcy). zwrot prowizji bankowej Są to pożyczki na stosunkowo wysokie sumy - od 2 500 zł do maksymalnie 25 000 zł. Są one głównie przeznaczone dla ludzi zadłużonych, bezrobotnych, z niskimi zarobkami, które potrzebują sporej gotówki w krótkim czasie. Warunkiem koniecznym, aby móc ubiegać się o taką formę finansowania będzie posiadanie poręczyciela. Bez poręczyciela, nawet osoby z doskonałą zdolnością kredytową, odpowiednimi zarobkami nie będą miały żadnych szans na to, by zdobyć taką pożyczkę.

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę w Rapida Money?

https://connellmcfarland4.wordpress.com/2020/10/27/kredyt-gotowkowy-przez-internet/ Proces wnioskowania o pożyczkę nie jest skomplikowany i nie jest to czasochłonne, należy przede wszystkim:
Wskazać kwotę oraz termin spłaty pożyczki - na samym początku powinieneś wskazać kwotę, która Cię interesuje, i powinieneś określić okres spłaty pożyczki. Pamiętaj, by zarówno kwota, jak i czas spłaty, były dostosowane do Twoich możliwości finansowych. https://diigo.com/0islg3 Ułatwi to spłatę zobowiązania.
Uzupełnić wniosek - kolejnym etapem jest uzupełnienie wniosku. Musisz podać podstawowe informacje, takie jak: dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, numer oraz seria dowodu ), dane do kontaktu, i dane odnoszące się do Twoich zarobków i wydatków.
Poprosić gwaranta o uzupełnienie formalności - tak jak w przypadku pożyczkobiorcy, poręczyciel także ma obowiązek podać podstawowe informacje o sobie. Stanowi to zabezpieczenie dla firmy udzielającej pożyczki, że w przypadku, kiedy główny pożyczkobiorca przestanie regulować swój dług, wtedy gwarant przejmie jego obowiązki. Trzeba pamiętać, że gwarant musi posiadać właściwą historię kredytową, oraz stabilną sytuację finansową.
Pożyczkodawca skontaktuje się z pożyczkobiorcą i gwarantem - po uzupełnieniu wszystkich formalności, pożyczkodawca skontaktuje się z pożyczkobiorcą jak również z poręczycielem, aby uzgodnić wszystkie szczegóły. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń firma udzieljąca pożyczki może zadać dodatkowe pytania.
Przekazanie środków - jest to ostatni etap. Po uzupełnieniu wszelkich formalności i rozmowie telefonicznej z firmą udzielającą pożyczki następuje wypłacenie środków. Warto zaznaczyć, że środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek poręczyciela, który z kolei zobowiązany jest do tego, aby przekazać otrzymane pieniądze pożyczkobiorcy.